Açıkhava'da Sevcan halayı

22 Eylül 2021 Çarşamba  16:43

İSTANBUL (Anayurt) - Başarılı sanatçı Sevcan Orhan Çekmeköy Belediyesi tarafından organize edilen ''Açıkhava Konserleri'' kapsamında düzenlenen etkinlikte muhteşem bir sahne performansına imza attı.

Sahneye kırmızı bir elbise ile çıkan başarılı sanatçı, ''Temmuz ayı başından beri yeni şarkımız için stüdyodayız. Bu sebeple sizlerden biraz fazla ayrı kaldım. Allah daha uzun ayrılıklardan sakınsın. Bugün pandemi sonrasında İstanbul'da Açıkhava konseri olarak en güzel buluşmamız bence.. Beni yalnız bırakmadığınız ve burada olduğunuz için hepinize teker teker teşekkür ederim.'' sözleri ile konser alanını dolduran yüzlerce kişiyi selamladı.

ÇEKMEKÖY'DE BÜYÜLEYİCİ ATMOSFER

Repertuvarında türkülerin yanı sıra sanat müziğinden arabeske türk müziğinin unutulmaz şarkılarına da yer veren Sevcan Orhan, hemen her parçada kendisine koro halinde eşlik eden ve zaman zaman telefon ışıkları ile yaptıkları koreografi ile etkinlik alanını büyüleyici bir atmosfere dönüştüren hayranlarının kalplerine dokunmayı başardı. Konserin son bölümünde halaylarla ritmi yükselterek müzikseverlerin coşkusunu ikiye katlayan güzel sanatçı sahneden alkışlar eşliğinde indi.Sayfa Adresi: http://www.arenagazetesi.com.tr/haber/Acikhava-da-Sevcan-halayi/133741